Rėmėjai

Gerbiamieji,

 

Lietuvos pirties-SPA federacija ir Palangos miesto savivaldybė birželio 23 - 25 d. Palangoje organizuoja jau ketvirtąjį Pirties-SPA festivalį „Gintarinė Baltija 2017“, VII-ąjį Lietuvos vanojimo čempionatą bei antrą kartą rengiamą unikalią tarptautinę pirties meistrų fiestą, kurioje bus išrinktas Meistrų Meistras.

 

Festivalio renginiai vyks paplūdimyje pastatytose palapinėse bei mobiliosiose pirtyse ir truks tris dienas. Lankytojai turės galimybę išbandyti įvairias pirties bei SPA procedūras, pasilepinti tiek egzotiškomis, tiek tradicinėmis lietuviškomis grožio ir sveikatos procedūromis, išbandyti jogos treniruotes, sužinoti, kaip pirties ir grožio procedūrose naudojamas gintaras, kvapai ir t.t.

 

Šeštą kartą vykstantis Lietuvos vanojimo čempionatas – jau tradicinis ir plačiai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje žinomas ir pripažintas renginys. Lietuvoje yra vykę ir du tarptautiniai vanojimo čempionatai. Įvairiuose vanojimo čempionatuose lietuviai tradiciškai užima aukštas vietas.

 

Lietuvos vanojimo čempionatas vyks birželio 23 d., specialioje stiklinėje kabinoje, pastatytoje prie jūros tilto. Dalyviai turės pademonstruoti ne tik puikią techniką, darbo su kūnu bei garu įgūdžius, bet ir atskleisti savo kūrybingumą, išradingumą, sužavėti teisėjus bei žiūrovus estetiškumu ir artistiškumu. Geriausiai pasirodžiusieji bus apdovanoti diplomais bei prizais ir gaus teisę tęsti kovą kitą dieną vyksiančiame tarptautiniame turnyre.

 

Birželio 23 d. vakare, paplūdimyje prie tilto, visus kvies baltiška Pirties Rasų šventė – su saulės palydėtuvėmis, laužais ir ypatingais vanojimo bei prausimosi ritualais.

 

Birželio 24 d. vyksianti tarptautinė pirties meistrų fiesta rengiama pirmą kartą, tačiau jau sulaukė tarptautinio susidomėjimo. Jame pareiškė norą dalyvauti pirties meistrai iš Latvijos, Austrijos, Italijos, Suomijos, Ukrainos, Rusijos ir net Japonijos. Drauge su dalyviais žada atvykti ir gausus svečių, palaikymo komandų būrys. Šio čempionato idėja – pripažintų meistrų ir jų metodikų pristatymas, įdomių, novatoriškų technikų demonstravimas. Vertinimo komisijos šiame renginyje nebus – meistrai patys vertins vieni kitų pasirodymus.

 

Renginiai neabejotinai sudomins nemažai pirties ir vanojimo meno specialistų, pirtininkystės mokyklų atstovų ir pirties mėgėjų iš visos Lietuvos bei užsienio. Į renginį planuoja atvykti ir žinomi Lietuvos politikos, verslo, pramogų pasaulio žmonės. Ankstesniais metais renginys sulaukė didžiulio žiniasklaidos bei lankytojų susidomėjimo, o šiemet tikimasi rekordinio jų skaičiaus, nes festivalis vyks ilgąjį Joninių savaitgalį, kuris tradiciškai į Lietuvos pajūrį visada sutraukia itin gausų būrį svečių.

 

Pirties ir SPA festivalis skirtas plačiajai publikai ir jau tapęs tradiciniu, daugelio laukiamu renginiu. Galimybė nemokamai arba už simbolinę kainą išbandyti įvairius pirties ir SPA malonumus bei naktinis Rasų pirties ritualas prie Palangos tilto – daugeliui ypač patrauklus derinys.

 

Festivaliui ir čempionatui pristatyti numatyta plati informacinė kampanija, sukurta speciali festivalio interneto svetainė www.spafestival.lt , bus atspausdinti plakatai, paruošta vaizdinė reklama renginio vietoje.

 

Kviečiame Jus tapti Pirties-SPA festivalio „Gintarinė Baltija 2017“, VII-ojo Lietuvos vanojimo čempionato bei tarptautinės pirties meistrų fiestos rėmėjais. Šių metų festivalio biudžetas – daugiau nei 70 tūkstančių eurų.

 

Rėmėjais gali būti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

 

 

Generalinis rėmėjas

 • Generalinio rėmėjo sertifikatas.
 • Reklaminis skydelis čempionato svetainėje www.spafestival.lt bei Lietuvos Pirties-SPA federacijos svetainėje www.lpspaf.lt, svetainėse www.palanga.lt www.palangoskulturoscentras.lt.
 • Logotipas su nuoroda „Generalinis rėmėjas“ visuose festivalio ir čempionatų plakatuose, lankstinukuose bei kitoje spausdintoje ir internetinėje čempionatų ir festivalio medžiagoje.
 • Logotipas ant teisėjų kolegijos, čempionato dalyvių ir organizatorių marškinėlių nugaros 30x30 cm visu dydžiu ir priekyje logotipas 10x10 cm.
 • Logotipas ant čempionato diplomų ir sertifikatų.
 • Didelis reklaminis plakatas čempionato vietoje.
 • Minimas festivalio ir čempionato žodinėje komunikacijoje (klipuose, renginio metu).
 • Generalinio rėmėjo pateikto reklaminio teksto skaitymas ar klipo transliavimas renginio metu (visas tris dienas, transliacija apima visą paplūdimį, kuriame vyksta renginys).
 • Generalinio rėmėjo atstovui suteikiama teisė pasisakyti renginio atidarymo ir uždarymo ceremonijoje.
 • Teisė įsteigti savo specialų prizą ar nominaciją dalyviams.
 • Teisė dalinti lankstinukus ar kitą reklaminę ir informacinę medžiagą renginio metu.
 • Profesionalių pirtininkų vedamas pirties vakaras pasirinktoje pirtyje.

Paramos suma – ne mažiau kaip 5000 eurų.


Pagrindinis rėmėjas

 • Pagrindinio rėmėjo sertifikatas.
 • Logotipas su aktyvia nuoroda čempionatų svetainėje www.spafestival.lt bei Lietuvos Pirties-SPA federacijos svetainėje www.lpspaf.lt, svetainėse www.palanga.lt www.palangoskulturoscentras.lt.
 • Logotipas visuose čempionatų plakatuose, lankstinukuose bei kitoje spausdintoje ir internetinėje čempionatų ir festivalio medžiagoje.
 • Logotipas čempionatų vietoje.
 • Minimas festivalio oficialių ceremonijų (atidarymo ir uždarymo) metu.
 • Teisė įsteigti savo specialų prizą ar nominaciją dalyviams.
 • Teisė dalinti lankstinukus ar kitą reklaminę ir informacinę medžiagą renginio metu.

Paramos suma – ne mažiau kaip 1000 eurų.


Rėmėjas

 • Rėmėjo sertifikatas.
 • Logotipas čempionatų svetainėje www.spafestival.lt bei Lietuvos Pirties-SPA federacijos svetainėje www.lpspaf.lt, svetainėse www.palanga.lt www.palangoskulturoscentras.lt.
 • Logotipas čempionatų plakatuose.
 • Logotipas rėmėjų plakate čempionatų vietoje.
 • Teisė dalinti lankstinukus ar kitą reklaminę ir informacinę medžiagą renginio metu.

Paramos suma – ne mažiau kaip 300 eurų.

 

 

 

Pagarbiai,

Lietuvos Pirties-SPA federacijos prezidentas,

Renginio organizacinio komiteto vadovas

Vladas Jokubauskas